szkice ołówkiem Anioły 

Entertainment Unlimited...... bzydal!

Temat: Takie coś Maddie :)
Wiesz co? Te szkice ZNACZNIE bardziej mi się spodobały, niż poprzednie rysunki. Po pierwsze: jest sam ołówek, lekka i szybka kreska, bez zbędnych kolorków na jęzorków. Po drugie: postacie są bardziej proporcjonalne. Po trzecie: niech żyje minimalizm! Zawsze to powtarzam ;D A po czwarte: temat jest świetny. Diablica, anioł (hm, coś mi tu powiało 'Córami...') i ten metal na krzyżu. Dobra symbolika, zero przesady.
No i powtórzę jeszcze raz: zazdroszczę ci talentu
Źródło: swiattworczosciwlasnej.fora.pl/a/a,105.htmlTemat: Moje rysuneczki...
Cieszę się, że ktoś do mnie zajrzał. Najpierw daję odpowiedzi na posty

Ta druga praca jest narysowana długopisem? W sumie to nie najładniej wygląda, ja zawsze najpierw szkicuję ołówkiem a potem to poprawiam cienkopisem. Widać, że kartka leżała na czymś niezbyt gładkim, no chyba, że pokolorowałaś ją tak niedokładnie, a szkoda, bo gdybyś się postarała z kolorowaniem to efekt byłby bardzo ładny <;. Rysunek, który wybrałaś jest cudny, aż sama spróbuję to narysować xD.
Nie, ja zawsze rysuę w trzech stopniach. 1. Szkic. 2. Kolory i cienie. 3. Poprawianie długopisem. Mój kochany czarny długopis robi linie w kolorze ołówka, a czasami długopisu. Wtedy to tak się wydaje. Nie lubię kolorować. Zresztą to była moja pierwsza prawdziwa praca po długiej przerwie od wakacji.

Bardzo ładne.
* paluszki mi trochę nie odpowiadają, ale to tylko mi widzi-mi-się

To nie twoje widzi mi się, one na prawdę są brzydkie. Zaraz się przekonacie... :kwasny:

To by było na tyle, teraz prace.
[shadow=olive:3558e61ad5]Rysunek 3[/shadow:3558e61ad5] (chyba)
Zobacz
Tytuł: Holy Bell
Opis: To ten sam anioł co na poprzednim rysunku, tylko dorosły. Tło ładnie wyszło po zeskanowamiu, ale naprawdę robiłam czarną kredką.
Pierwowzór: Zobacz Ostatnio nie staram się, żeby było idealnie tak jak tu. Nie porównujcie, tylko zobaczcie czego użyłam.

Ta druga praca jest znacznie gorsza, więc dam innym razem. A teraz tak jak obiecywałam - twarz dziecka.

[glow=darkred:3558e61ad5]Rysunek 4[/glow:3558e61ad5]
Zobacz
Tytuł: Twarz dziecka
Opis: Obrazek jest z mojego kalendarza (dokładniej to z "Naszego Dziennika"). Po zeskanowaniu wyszły brzydkie kolory i dzieciak ma zmutowane oczy :rotfl: .

Ostatnio zrobiłam pracę ze Skuld (rys. 1, lewa strona). Wczoraj skończyłam pracę na konkurs "Kocich Spraw". Wyszła bardzo sweetaśna (słitaśna ). Jak chcecie mogę dać.

Niedawno zmieniłam ava i podpis. W podpisie jest właście Belldandy z aniołkiem Holy Bellem.
Źródło: forum.simy.focus.pl/index.php?showtopic=5026